Stadium - tue seuraasi ja saa itse bonuksia!

26.8.2023

Tue seuraamme Stadiumin ostoksilla

Olethan tietoinen, että kaikki RoNMKY:n Stadium-tililleen rekisteröineet jäsenet, perheet ja tukijat kerryttävät kaikista Stadiumilla tehdyistä ostoista 3% bonusta suoraan seurallemme. Ostoksen tekevä saa myös pitää oman henkilökohtaisen bonuksensa. Eli rekisteritymällä seuran tukijaksi, Stadiumin ostoistasi kertyy tuplabonukset - toiset itselle, toiset seuralle.

Jotta seuran jäsen tai tukija voi tukea seuraansa on hänen oltava Stadium kanta-asiakas, Stadium Member. Tällöin hän voi valita tuettavan Seuran osoitteessa www.stadium.fi/teamsales seuraamalla sivustolla löytyviä ohjeita.

Pienistä ostoista syntyy iso raha seuran varustehankintoihin. Kiitos kun tuet lasten ja nuorten koripalloharrastusta!